Новини

Фарба японського концерну "NIPPON PAINT" відтепер і у Вінниці!
Придбати японську фарбу для японських авто ви можете за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 153а.
Що ви знаєте про концерн NIPPON PAINT?
Що ви знаєте про концерн NIPPON PAINT? Те, що він розробляє найкрутіші кольори разом з японськими автогігантами? Це правда! Але сьогодні розповімо вам дещо дійсно надзвичайне! 
Проект «Готова фарба по коду автомобіля» - це принципово нові можливості для вашого бізнесу!
Проект «Готова фарба по коду автомобіля» - це принципово нові можливості для вашого бізнесу! Вам не потрібен колорист або підбір, адже з проектом «Готова фарба» ви маєте прості інструменти для самостійного визначення кольору, навіть якщо не знаєте код авто: каталоги на понад 40 000 кольорів і навіть спектрофотометр. Це лише кілька переваг «Готової фарби». Хочете дізнатися про інші та отримати деталі співпраці? Телефонуйте +38 (050) 355-37-01
Ми пропонуємо вже готову фарбу по коду Вашого автомобіля!
Чи можливо придбати потрібний саме вам колір, якого «ніде немає» без очікування, черг і утомливих квестів містом? «Спектр Плюс» каже ТАК! Ми пропонуємо вже готову фарбу по коду Вашого автомобіля! Не знаєте код? Не біда! Ми робимо як злив по коду готових кольорів, так і злив по зразку за допомогою спектрофотометра.  
Готова фарба по коду вашого автомобіля
Понад 10 000 кольорів в базі. Прайс на 650 готових кольорів. Швидкий вибір відтінку. Під запит надаємо вартість фарби по коду. Перед замовленням кольору, рекомендуємо повідомити, не тільки код, а й назву кольору автомобіля 
В дилерських центрах Києва відбулася презентація оновленої лінійки італійських продуктів для авторемонту «ADI UPP»
Запрошений з Італії майстер продемонстрував роботу з грунтами, праймерами, затверджувачами та розріджувачами, лаками, емалями та абразивними матеріалами «ADI UPP» на різних поверхнях. Гість «Спектр Плюс» проконсультував працівників сервісів щодо нюансів застосування лакофарбувальних продуктів бренду – взаємодії продуктів, кількості та оптимальних термінів нанесення шарів, необхідності додаткової підготовки поверхонь залежно від марки автомобіля.