предложения

Главная  >  Полезная информация  >  предложения
Пропонуємо готове рішення для роботи з проблемними кольорами Mazda 46V и Mazda 46G

Як відомо найкращі запчастини для авто, це оригінальні запчастини від виробника. Так само оригінальна  фарба найкраще пасує до автомобіля.

Комплект пігментів для приготування кольорів Mazda 46V и Mazda 46G  

Колір MAZDA 46G прорахунок 

Колір MAZDA 46V прорахунок

Все частіше ми починаємо стикатися з проблемними кольорами, це стається по причині того, що виробники ускладнюють кольори своїх авто, щоб бути унікальними на ринку. Ми ж пропонуємо оригінальні матеріали Nippon Paint для японських автомобілів, які допоможуть Вам працювати з важкими кольорами і не тільки. Тим паче що ціна на матеріали дуже приємна.

Для прикладу показаний варіанти формул кольорів Mazda 46V и Mazda 46G з собі вартістю та рекомендованою ціною для Клієнта, яка є в два рази нижче конкурентів. За посиланням

Наша мета - допомогти Вам з підбром складних кольорів. Ви зможете задовольнити зростаючий попит в ТРИШАРОВИХ кольорах за допомогою набору пігментів Nippon Paint (Японія).

Ви ВАЖАЄТЕ, що не маєте проблем з кольорами Mazda 46V и Mazda 46G? Але часто робите Їх за високою ціною і без гарантії попадання в колір? Ми пропонуємо Вам рішення  - МАКСИМАЛЬНО ТОЧНЕ ПАПАДАННЯ І  ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ на комплекти пігментів.

Група компаній Спектр пропонує Вам комплекти пігментів для виготовлення популярних і ексклюзивних тришарових кольорів Mazda 46V і Mazda 46G.

Колір MAZDA 46V Soul Red Crystal та колір MAZDA 46G machine grey  були розроблені фахівцями компанії Nippon Paint та Mazda International. Ці ексклюзивні кольори користуються надзвичайним попитом у покупців, але є дуже важким для фахівців ремонтної галузі. Ми пропонуємо готове рішення від компанії-винахідника цих кольорів. При наявності пігментів Nippon Paint Ви можете виготовити 7 живих викрасок Mazda 46v і 8 викрасок Mazda 46g.  Маючи дані пігменти Nippon Paint Ви отримуєте фабричну рецептуру та можете виготовити  7 «живих» варіантів Mazda 46v і 8 Mazda 46g по готовим заводським формулам.  За рахунок чого зможете найбільш точно підбирати дані кольори, навіть при відсутності колориста. Собівартість готового кольору дозволить Вам мати стабільний прибуток и бути на ринку з найвигіднішою ціною. На сьогодні Ваш прибуток з 1 літру готової краски може досягати 150 євро.